سوالات متداول

تا پايان آخرين روز مهلت اعلام شده در صفحه اول سايت.

بعد از مشخص شدن نتایج داوری و پذیرش، کليه مقالات به صورت مجموعه مقالات کنفرانس منتشر شده و بر روی سايت سيويليکا و برخی سایت‌های علمی معتبر کشور نيز قرار خواهد گرفت.

محل برگزاری کنفرانس در حال حاضر سالن کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان می‌باشد که آدرس و نقشه در انتهای صفحه اول سايت ذکر شده است، پژوهشگرانی که از شهرهایی غیر اصفهان قصد حضور در کنفرانس را دارند می‌بایست صبح روز کنفرانس به محل برگزاری مراجعه نمایند.

بله اما فقط کسانی می‎توانند در کنفرانس شرکت کنند که قبلاً ثبت‌نام نموده‎اند.

این کنفرانس دو روزه می‌باشد؛ لذا کسانی که از خارج شهر اصفهان ثبت‌نام می‌کنند بايستي جهت رزرو يا تأمین محل اقامت هماهنگی لازم را بنمايند. در اين زمينه برای سهولت پذيرش متقاضيان عزيز با يکی از هتل‌های اصفهان هماهنگی لازم صورت گرفته که با هزينه مناسب، پذيرای ميهمانان گرامی باشد. چنانچه کسی نياز به اقامت داشته باشد، می‌تواند با هماهنگی دبيرخانه به هتل مذکور معرفی شده و با پرداخت هزينه مربوطه نسبت به رزرو محل اقامت اقدام نمايد.

بله تنظيم مقاله بر اساس ساختار پيشنهادی الزامی است.

در صورت امکان چکيده انگليسی هم اضافه شود اما عدم درج چکيده انگليسی مانع داوری نخواهد بود.

بله-پس از ثبت‌نام و ارسال اصل مقاله بر اساس شیوه‌نامه اعلام شده در سايت با دبیرخانه تماس بگيريد و 4 روز پس از ارسال مقاله، نامه پذيرش مقاله را در ايميل خود دريافت نماييد.

در صفحه اصلی سایت بر روی گزینه ثبت‌نام کلیک کرده و پس از تکمیل فرم مربوط در سایت نسبت به واريز هزينه شرکت در کنفرانس اقدام و ثبت‌نام نمایید، سپس با کد رهگيری اعلام شده از قسمت ارسال مقاله، پوشه زيپ شده مقاله خود را آپلود نمایید.

خیر- در اين کنفرانس برای داوری و دريافت مقالات هيچ هزینه‌ای دريافت نمی‌شود اما شرط ارائه مقاله، ثبت‌نام در کنفرانس می‌باشد.

هزينه ثبت‌نام براي هر نفر ۱.۸۵۰.۰۰۰ ريال (یک‌صد و هشتادوپنج هزار تومان) می‌باشد.

خير، نويسنده ثبت‌نام کننده در سايت می‌تواند تمامی مقالات خود را در يک پوشه زيپ در سايت بارگذاری نمايد.

خير- برای ارسال مقاله ثبت‌نام يکی از نويسندگان در کنفرانس کافی است.

خير- تمامی گواهی‌ها در روز کنفرانس توزيع خواهد شد اما در صورت درخواست فرستنده مقاله، دبيرخانه می‌تواند نامه پذيرش زودهنگام مقاله برای متقاضی ارسال نمايد.

بله- مقالات در پایگاه «سیویلیکا» نمایه می‌شود.

تمامی هزینه‌ها بر روی سایت کنفرانس درج شده و دانشجویان و اعضای انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان اصفهان با آپلود کارت شناسايی مرتبط می‌توانند از تخفیف ویژه اين کنفرانس بهره مند می‌شوند.

بله- ثبت‌نام در کنفرانس به دو صورت حضوری و غیرحضوری صورت می‌گیرد که در صورت ثبت‌نام غیرحضوری پکیج کنفرانس که شامل گواهینامه ارائه مقالات و سی دی مجموعه مقالات است به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد. در صورت ثبت‌نام حضوری نیز در کنفرانس پکیج خود را دریافت خواهید کرد اما گواهی آموزشی کنفرانس صرفاً به کسانی اعطا می‌شود که در کنفرانس حضور داشته باشند.

کليه مقالاتی که در حوزه رسانه، روابط عمومی، امور فرهنگی، مديريت و در حوزه علوم ارتباطات و علوم اجتماعي با محوريت موضوع کنفرانس يعنی «رويکردهای نوين روابط عمومی» باشند، اجازه ارسال به کنفرانس را دارند.

اولویت پذیرش با مقالات علمی –پژوهشی و به ويژه مقالات مستخرج از پایان‌نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی است اما می‌توانید مقاله خود را ارسال نمایید. دبیرخانه نیز مقاله شما را به هیئت داوران ارسال می‌نماید و در اسرع وقت نتیجه را به شما اعلام می‌کند.

خیر، به هیچ عنوان. حتماً سعی کنید مقاله خود را از طريق سامانه ارسال نمایید.

نتايج داوری از طريق دبيرخانه به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد.

بعد از ارسال مقاله نتيجه داوری از طريق ايميل به شما اعلام می‌گردد.

بله. فايل مقاله بايستی شامل چکيده و اصل مقاله و مشخصات نويسندگان باشد و در يک فايل زيپ شامل فايل Word و PDF ارسال گردد.

با شماره پشتيبانی درج شده در قسمت ثبت‌نام تماس حاصل نماييد.

خیر، عزیزانی که به دلیل مسافت شهرهای کشور، امکان حضور در همایش را ندارند، می‌توانند پس از ثبت‌نام در کنفرانس، دبيرخانه را مطلع نموده تا از طریق پستی مدارک مورد نیاز خود را دریافت کنند.

بله. متقاضيان بايد در هر دو روز کنفرانس حضور داشته باشند اما کسانی که صرفاً مقاله ارسال نموده‌اند و متقاضی دريافت گواهی مقالات هستند، از اين قائده مستثنی می‌باشند.

با هزینه‌ واریزی هر مقاله، امکان پذیرش تنها یک نفر از نویسندگان مقاله فراهم می‌شود. لذا نویسندگان همکاری که قصد شرکت در همایش را دارند، می‌توانند با واریز هزینه در کنفرانس شرکت نمايند.

لازم به توضیح است ارسال مقالات امتياز ویژه‌ای است که براي شرکت‌کنندگان در کنفرانس در نظر گرفته شده و بر اساس آن گواهی علمی- آموزشی معتبر از مراجع ذی‌صلاح به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.

خیر. در این همایش اصل گواهی پذیرش و ارائه مقاله به تعداد نویسندگان صادر خواهد شد. تنها در صورت تمایل سایر نویسندگان به شرکت حضوری در کنفرانس، بایستی با واريز هزينه، ثبت‌نام ايشان صورت گيرد.

۱۰ روز پس از برگزاری کنفرانس، پکیج کنفرانس به آدرس ثبت‌نام کنندگان غیرحضوری ارسال خواهد شد.