با افزودن بخش مقالات علمی و گواهی بین‌المللی

زمان کنفرانس ملی رويکردهای نوين روابط عمومی ايران تغيير کرد


به گزارش روابط عمومی کنفرانس ملی رويکردهای نوين روابط عمومی ايران در نشستی که با دبیرکل کنفرانس برگزار گردید، زمان برگزاری اين رويداد علمی به تاریخ‌های ٢۵ و٢۶ بهمن ماه تغییر يافت.

فضل‌الله سلطانی با تشریح فعالیت‌های پیش روی بیان کرد: بنا به درخواست مکرر پژوهشگران، دانشجویان و اساتید مبنی بر اینکه زمان قبلی اعلام شده (١٩و٢٠دی ماه) با امتحانات دانشجویان و اساتيد دانشگاه تداخل دارد، برگزاری این کنفرانس به بهمن‌ماه موکول گردید.

وی با اعلام پذيرش مقالات علمی در کنفرانس افزود: با توجه به درخواست‌های پژوهشگران، پذيرش مقالات علمی- پژوهشی مرتبط با موضوع کنفرانس نيز در دستور کار کميته علمی قرار گرفت که در اين زمينه پس از پذيرش با تصميم اين کميته در روزهای برگزاری قابل ارائه خواهد بود.

دبيرکل کنفرانس ملي رويکردهاي نوين روابط عمومی ايران در پایان، مهلت ثبت‌نام و ارسال مقالات را تا ۱۲ بهمن‌ماه سال جاری عنوان کرد و افزود: در حال پيگيری هستيم تا به شرکت‌کنندگان، علاوه بر گواهی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، از آکادمی علمی- آموزشی ژربرا فرانسه نيز گواهی آموزشی بین‌المللی اعطا شود.

شايان ذکر است علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سايت newpr.ir، کانال تلگرامی newprir و يا تلفن‌های ۳۲۶۴۸۱۴۰-۰۳۱، ۳۲۶۶۵۸۱۱-۰۳۱، ۳۲۶۸۶۴۴۱-۰۳۱ (داخلی ۱) نسبت به ثبت‌نام و کسب اطلاعات بيشتر اقدام نمايند.